Co nas wyróżnia

Pasja

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Doświadczenie

E-Solutions jako pierwsza firma w Polsce profesjonalnie wdrażała system zarządzania treścią Drupal w zastosowaniach komercyjnych. Nasz zespół ekspertów Drupala potrafi przygotować niemal każdą aplikację internetową.

Jakość

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości i stabilności naszych rozwiązań. W każdym projekcie przewidujemy czas na dokładne testy i zapewnienie zgodności z przeglądarkami.

Indywidualne podejście

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z dbałością analizujemy potrzeby klienta. Bardzo ważny jest dla nas dialog z klientem. Nie tolerujemy pracy szablonowej, tzw. „masówki”. Nie oznacza to oczywiście, że nie mamy wypracowanych standardów i własnego stylu.

Otwartość i elastyczność

Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą aplikację internetową. Nie boimy się realizacji najbardziej śmiałych projektów. Jedyną granicą jest dla nas ludzka wyobraźnia.

Dynamika i szybkość działania

Jesteśmy firmą małą i dynamiczną. Nie tworzymy sztywnych procedur działania i zbędnej biurokracji. Dzięki temu działamy szybko i skutecznie.

Technologia – Drupal

Realizujemy projekty zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi. Konsekwentnie wykorzystujemy system zarządzania treścią Drupal CMS, jako stabilną i nowoczesną platformę do budowy dowolnych rozwiązań internetowych.